Registrácia nového člena

Pokiaľ sa rozhodnete rozšíriť svoj tím o nového člena, tu Vám prinášam jednoduchý fotopostup, ako zakúpite na e-shope Štartovací balíček so vzorkami, katalógom hlavných produktov, marketingovým plánom a prihláškou.
Cena balíčka sa môže mierne líšiť, od kurzu - € na CZK
Nový člen sa môže stať ktokoľvek, kto má záujem o Global - buď, ako samospotrebiteľ, alebo predajca, alebo človek, ktorý má omnoho väčšie ambície a rozhodne sa skúsiť pracovať naplno a budovať si tak príjem.
Nový člen nemá žiadne povinnosti ohľadom každo mesačných odberov, či spĺňania nejakých noriem.
Môže naplno využívať všetky výhody členstva - nakupovať so zľavami, šetriť si províziu, zbierať body, robiť s ostatnými členmi Združené objednávky, kariérne rásť.
Body ani provízia nikdy neprepadnú firme, nadobudnutá provízia sa dá buď použiť, ako zľava na hlavné produkty Globalu alebo si ju môže nechať poslať na účet buď cez Zmluvu o dielo alebo na živnostenský list.
Prácu s Globalom môže vykonávať aj popri iných prácach, aj ako evidovaný na Úrade práce, materskej či rodičovskej dovolenke. Výplata v Globali nijak neovplyvňuje ani invalidný či starobný dôchodok, ani opatrovanie blízkej osoby, takže si takto môže finančne prilepšiť naozaj každý.
Prácu v Globali si každý člen môže nastaviť podľa seba, ako - kedy - koľko mu vyhovuje. Samozrejme koľko času do práce vložíme - toľko môžeme očakávať aj našej provízie, avšak pokiaľ sa nemôžete venovať Globalu z nejakých dôvodov, nič sa nedeje. Členstvo ostáva takmer doživotne činné.
Všetkým prajem veľa veľa úspechov a keby čokoľvek som tu pre Vás - napíšte mi 😊