Spinovanie vody

Úvod ÚvodSpinovanie vody

Spinovanie vody - jednoduchá ozdravná technika


Nová liečba rakoviny a viac.
To je téma, ktorú vám chcem priblížiť, lebo ma dosť zaujala. Je to veľmi jednoduché a účinné.  

Američan David L. Kaas, bol pred 3 rokmi ťažko chorý. Zlyhanie ľadvín (o jednu prišiel), mozgová aneurisma, ťažká nadváha (180 kg), a mnoho ďaľších komplikácií . Dnes je zdravý a má normálnu váhu. Hovorí, že behom jeho choroby mu vnukol Boh/Stvoriteľ spôsob, ako sa má vyliečiť, a že túto metódu má šíriť ďalej.

     Najprv stručný popis podstaty, čo sa fyzikom teoretikom samozrejme bude javiť ako nedostačujúce, ale nevadí, hlavne že to funguje.

     Teda: ľudské telo obsahuje 70-80% z vody. Takže je dôležité, ako sa ta voda v tele chová. Molekula vody v ľudskom tele má okolo sebe elektrón, ktorého kruhová dráha je v 180° polkruhu smerom na juh. Ale všetky tekutiny, ktoré konzumujeme, boli prehnané kovovým potrubím, čo spôsobilo, že elektróny týchto molekúl sa točia k severu. (Táto opačná rotácia je vlastná napr. hmyzu a mačkám.) Ak pijeme túto na molekulárnej úrovni nesprávne ovplyvnenú vodu (a to pijeme všetci), znamená to, že „negujeme“ svoj sedemročný cyklus obnovy buniek, čo spôsobuje naše rýchle opotrebovanie a nemoce.

     Ak začneme všetky tekutiny, ktoré pijete, „spinovať na juh“, znamená to, že dáme svojmu telesnému systému presne to, čo potrebuje, aby bunečná obnova prebiehala správne. Za nejaký čas sa zbavíme všetkých nemocí včítane najťažších, bude nám stačiť menej jesť, menej spať, a budeme vyzerať omnoho mladší.

David Kaas hovorí, že keď začal spinovať svoje nápoje, zbavil sa postupne a zanedlho svojich chorôb i svojej ťažkej nadváhy, bez diéty a cvičenia. Začali mu opäť rásť vlasy a dostali opäť farbu. Je zdravý a aktívny, a rovnako tak jeho priatelia, ktorý dali na jeho radu. Napísal knihu Farmer Physics a natočil niekoľko videí, kde vysvetľuje podstatu metódy.

Ako „spinovať vodu k juhu“? Veľmi jednoduchým gestom držaným po dobu 30 sekúnd. Vidíte ho na obrázku


 

 

Ochutnajte a budete prekvapení, aká je spinovaná voda dobrá a "hladko" sa pije. Výborné výsledky vraj má spinovanie vína. Môžete  spinovať aj potraviny – hlavne s vysokým obsahom vody. Maminky, spinujte všetky nápoje pre svoje deti!

     Spinujte akékoľvek nápoje aj polievku, či jedlá a výsledky sa dostavia. Všetko pitie bude veľmi chutné a hladké, zlepší trávenie, zmenší sa únava pri práci, skvalitní spánok v noci ... A dáva to aj zmysel: bez spinovania telo musí vynakladať dosť námahy len na to, aby „obrátilo“ všetku vodu na molekulárne správne rotujúcu ...

     Pokiaľ to bude fungovať tak, ako tvrdí David Kaas, potom je to naozaj revolúcia v liečbe ... 
 
Copyright 2018 - 2022 © Jana Dobrotová EZOTERICKÁ ŠKOLA