pečiatka okrúhla5.jpg
Kontakt:
osudmoj@gmail.com

0904 561 002
Osud nie je nemenný, je ako prekážka na ceste, ktorú ak zavčasu zbadáme, dokážeme sa jej vyhnúť...

Usui reiki 1. stupeň

50.00 €
Tento stupeň je určený tým, ktorí majú chuť dozvedieť sa viac o veciach medzi nebom a zemou, viac o sebe, či si chcú na vlastnej koži vyskúšať túto úžasnú životodarnú energiu. Je prvým krokom na Vašej ceste reiki (ceste srdca).
Dozviete sa o technikách prikladania rúk na seba aj ostatných, o čakrách a prácou s nimi, vrátane informácií o účinku reiki na choroby a orgány.

AKÉ SCHOPNOSTI S PRVÝM STUPŇOM ZÍSKAVATE?

  •  Získavate napojenie na reiki a stávate sa jej kanálom. Máte schopnosť nechať túto energiu prúdiť úplne kedykoľvek a kdekoľvek sebou i ostatnými. Stačí priložiť ruky, reiki začne samovoľne prúdiť. Na nič sa netreba sústrediť a myslieť. 
  • Nadobúdate istý druh energetickej ochrany. Tá zabráni, aby sa vaše osobné energie prenášali spoločne s reiki.
  • Rovnako tak ste aj vy chránený proti neharmonickým energiám toho, komu je reiki odovzdávané.
  • Získate vyššiu citlivosť voči jemnohmotným energiám. Napríklad pri prikladaní rúk budete vnímať úplne nové pocity, ktoré ste predtým nemali.
  • Posilní a prečistí sa váš energetický systém, vaša vlastná životná energia (telesná ki) vďaka tomu zosilnie a jej kvalita sa zvýši.
  • Všetky možnosti, ktoré sa otvárajú zasvätením do 1. stupňa reiki, vo vás zostanú. Nie je možné ich akokoľvek zase zrušiť a  nemôžu ani samovoľne zaniknúť. Neexistujú žiadne nepodarené zasvätenia, ak sú vykonané riadne vzdelaným majstrom. Všetko je vo svojej podstate riadené z vyšších miest. Reiki je darom od Vesmíru/Boha, preto žiadne chyby nemá, je dokonalé samo o sebe.
  • So schopnosťami 1. stupňa môžete priviesť svojmu telu svetlo, naučiť sa ho milovať a chápať hlbší význam svojej telesnosti. Ďalej sa naučíte ľahšie akceptovať svoje pocity a bude podporené zbavenie sa mocenských nárokov. S reiki pracujte, len keď budete mať chuť, do ničoho sa nenúťte. Počas reiki si uvedomujte svoje pocity a experimentujte (avšak s čistým zámerom a pre dobro všetkých zúčastnených). Čiže reiki je nekonečná práve tak, ako je nekonečná ľudská fantázia. Doprajte voľný priebeh svojej tvorivosti a nechajte reiki, nech vás uvoľní a zharmonizuje.

 
30.06.2015 22:02:54
Dobrotová Jana
certifikát2.jpg
certifikát VJ.jpg
certifikát4.jpg
certifikát16.jpg
certifikat2.JPG
certifikát14.jpg
certifikát13.jpg


Dražkovce č. 66, 038 02
+421 904 561 002
osudmoj@gmail.com

IČO: 40041964
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one