pečiatka okrúhla5.jpg
Kontakt:
osudmoj@gmail.com

0904 561 002
Osud nie je nemenný, je ako prekážka na ceste, ktorú ak zavčasu zbadáme, dokážeme sa jej vyhnúť...

Usui reiki 1., 2., 3.,4., stupeň

380.00 €
  • Reiki 1. stupeň
Tento stupeň je určený tým, ktorí majú chuť dozvedieť sa viac o veciach medzi nebom a zemou, viac o sebe, či si chcú na vlastnej koži vyskúšať túto úžasnú životodarnú energiu. Je prvým krokom na vašej ceste reiki (ceste srdca). Dozviete sa o technikách prikladania rúk na seba aj ostatných, o čakrách a prácou s nimi, vrátane informácií o účinku reiki na choroby a orgány.
  • Reiki 2. stupeň
Naučíte sa tri základné symboly reiki, ich mantry (názvy), význam a postup maľovania. Druhým stupňom sa žiak prepojí s reiki viac a jeho energetický potenciál týmto vzrastie, t.j. môže sebou nechať prúdiť oveľa viac energie. Druhý stupeň tiež prináša schopnosť liečiť pomocou reiki nielen fyzické telo, ale aj na emočnej a mentálnej úrovni. Taktiež žiak získava možnosť posielať reiki na diaľku v priestore a čase.
  • Reiki 3. stupeň
V treťom stupni získavate štvrtý symbol, špecifický pre liečenie na duchovnej úrovni. Opäť dochádza k prehĺbeniu napojenia na reiki a zvýšeniu energetického potenciálu.
Získavate informácie o aure, ďalších technikách reiki a o meditáciách.
  • Reiki 4. stupeň
Štvrtý stupeň reiki je vzrušujúci krok pre každého, kto cíti túžbu odovzdávať schopnosť byť kanálom reiki ostatným. Žiak (budúci majster reiki) získava posledný symbol, ktorý mu dáva schopnosť zasväcovať kohokoľvek iného, kto má záujem, do ľubovoľného stupňa (vrátane samotného majstrovského).
Je vyučovaný zasväcovací postup a ďalšie dôležité informácie k lepšiemu porozumeniu procesu zasvätenia. Samozrejme opäť dôjde k zvýšeniu energetického potenciálu a k hlbšiemu napojeniu na energiu reiki.
30.06.2015 22:25:34
Dobrotová Jana
certifikát2.jpg
certifikát VJ.jpg
certifikát4.jpg
certifikát16.jpg
certifikat2.JPG
certifikát14.jpg
certifikát13.jpg


Dražkovce č. 66, 038 02
+421 904 561 002
osudmoj@gmail.com

IČO: 40041964
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one