pečiatka okrúhla5.jpg
Kontakt:
osudmoj@gmail.com

0904 561 002
Osud nie je nemenný, je ako prekážka na ceste, ktorú ak zavčasu zbadáme, dokážeme sa jej vyhnúť...
12.00 €
Obohatený o energiu na posilnenie ochrany a liečivého účinku.
Mystické vlastnosti: Koncentruje energiu a pomáha nám vyrovnať sa s ťažkými situáciami. Prináša so sebou optimizmus a vieru v zlepšenie, čím znásobuje našu vitalitu a silu. Tým, že povzbudzuje pocit vlastnej hodnoty, upokojuje tých, čo trpia náhlymi výbuchmi nálad. Dáva nám dostatok sily, aby sme sa dokázali postarať sami o seba. Je to kameň prežitia a pomáha nám riadiť sa pri nasadzovaní sily princípom prežitia.
Používa sa ako nástroj na znovuvyváženie tela (vyvažuje jinovú a jangovú energiu), najmä počas liečenia alebo pri meditácii, a niektorí ľudia ho používajú i na psychickú prácu (napr. veštenie, bosorovanie). Kotví jemné zmeny do fyzického tela.
Je to uzemňujúci kameň a zvyšuje nás pragmatizmus vo veciach tela i citu. Pomáha pri vnútorných konfliktoch a podporuje nárast majetku. Je vynikajúci pomocník pri verejnom vystupovaní, prejavoch a prezentáciách, pretože podporuje sebavedomie a spája nás s predmetom, o ktorom ideme hovoriť, ale aj s potrebami publika, ktorému ideme prezentovať. Dokonca v nás dokáže vybudiť túžbu verejne vystupovať!
Spája sa s hrdelnou čakrou, ale rezonuje aj s inými čakrami, preto pomáha preklenúť medzery medzi informáciami a dáva nám komplexnejší pohľad na seba a na okolitý svet. Zvyšuje našu integritu, znižuje obavy a neodbytné myšlienky a stavia nás nohami na pevnú zem. Jeho energia je projektívna, jangová.
Liečiace vlastnosti: Lieči ochorenia očí, hrdla a rozmnožovacích orgánov a divertikulárne konštrikcie. Pomáha lepšie vidieť v tme. Vyrovnáva jinovú a jangovú energiu. Pomáha tráviacemu traktu, zlepšuje vyrovnanie chrbtice a prospieva zlomeným kostiam.
Zvyšuje telesnú silu. Podporuje fyzickú vitalitu a pomáha nám vytvoriť si zdravé návyky v oblasti stravovania a cvičenia.

 
29.11.2014 11:18:00
Dobrotová Jana
certifikát2.jpg
certifikát VJ.jpg
certifikát4.jpg
certifikát16.jpg
certifikat2.JPG
certifikát14.jpg
certifikát13.jpg


Dražkovce č. 66, 038 02
+421 904 561 002
osudmoj@gmail.com

IČO: 40041964
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one