pečiatka okrúhla5.jpg
Kontakt:
osudmoj@gmail.com

0904 561 002
Osud nie je nemenný, je ako prekážka na ceste, ktorú ak zavčasu zbadáme, dokážeme sa jej vyhnúť...
12.00 €
Obohatený o energiu na posilnenie ochrany a liečivého účinku.
Mystické vlastnosti: Ametyst sa najčastejšie používa ako ochrana pred alkoholom alebo inými drogami. Vyvažuje fyzické, mentálne, emocionálne a spirituálne telo a vytvára kanál medzi pozemským bytím a univerzálnou energiou. Čistí auru a stabilizuje a transmutuje každú disfunkčnú energiu, ktorú v tele nájde. Dáva silu, miernosť a vyrovnanosť.
Podporuje duševnú pozornosť a koncentráciu. Nastoľuje zmysel pre spravodlivosť a čestnosť. Ak sa používa pri meditácii, pomáha upokojiť myseľ, obrátiť pozornosť dovnútra a nájsť svoju vlastnú múdrosť.
Emocionálne pomáha pri spracovávaní smútku a žiaľu pri stratách. Zbavuje náš vnútorný svet falošných predstáv a nerealistických očakávaní. Ak si ho položíme pri spaní pod vankúš, pomôže nám spracovať všetky nestrávené vnemy. Po pár dňoch spávania s ametystom pod vankúšom sa nám spánok prehĺbi a budeme sa zobúdzať odpočinutejší.
Zlepšuje schopnosti channelingu (ametystové špičky).
Nosenie ametystu na tele ako šperku podporuje našu intuíciu a dáva nám netradičné nápady. Kontroluje nečakané výbuchy nálad a upokojuje prudké povahy. Hladkanie alebo držanie ametystu uvoľňuje pozitívnu energiu.
Pomáha k úspechu v biznise. Ako dekoratívny kameň v priestore ochraňuje priestor pred negatívnymi vibráciami a čistí jeho energiu. Ametystové drúzy podporujú rodinnú harmóniu a rodinné teplo.
Mentálne podporuje triezvosť v myslení a celkovo zvyšuje našu vnímavosť na signály z prostredia. Pomáha nám čeliť ťažkým situáciám a vysporiadať sa s nimi bez veľkého psychického stresu. Pomáha nám spracovať negatívne zážitky.
Ametyst je mocný spirituálny kameň a v mágii nás chráni pred pobosorovaním, urieknutím a psychickým útokom a premieňa ich negatívnu energiu na pozitívnu. Keď ho umiestnime vedľa osoby so zlými úmyslami, vybledne. Používa sa na podporu jasnozrivosti a pri otváraní psychických centier, navodzuje duševnú jasnosť a videnie do budúcnosti a vyzdvihuje ducha do vyšších rovín.
Zo znamení sa mu prisudzujú Vodnár, Ryby a Baran, iné zdroje prisudzujú aj Blížencov, Pannu, Strelca a Kozorožca. Riadi ôsmu hodinu rannú. Je to výborný kameň pre tanečníkov, záhradníkov a pedagógov. V numerológii ho prisudzujú číslam 6 a 33, ale už som videla aj čísla 7 a 3. Jeho element je Voda.
Liečiace vlastnosti: Detoxifikuje organizmus. Pôsobí upokojujúco a uvoľňujúco a ak si ho dáme na nočný stolík, zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny. Pri tenzných bolestiach hlavy sa kameň nahrieva a pokladá na hlavu.
Používa sa na zmierňovanie bolesti, na podporu činnosti endokrinného systému, na posilnenie skeletu a pri liečení vlasov, kože (akné) a zubov.
Pomáha pri tumoroch, paralýze a odpadávaní. Ochraňuje pred onemocneniami krvi. Zmierňuje artritídu.
Takisto pomáha pri problémoch, ktoré súvisia s dýchacími ťažkosťami a pľúcami a pri tráviacich problémoch (pokladá sa na žalúdok alebo na črevo). Pomáha pri neurotických prejavoch (hystéria, fóbia, zúrivosť) a epilepsii.
Teplé kúpele s ametystom podporujú lepšie dýchanie kože a regulujú cez potné žľazy detoxifikáciu organizmu. Koža pri nosení ametystu lepšie zadržiava vodu.
Pri kožných ekzémoch sa postihnuté miesta masírujú ametystovou masážnou tyčinkou a potierajú sa vývarom z harmančeka a ametystu. To pomáha aj pri úpale, popálenej koži, herpese a akné.

 
29.11.2014 10:24:13
Dobrotová Jana
certifikát2.jpg
certifikát VJ.jpg
certifikát4.jpg
certifikát16.jpg
certifikat2.JPG
certifikát14.jpg
certifikát13.jpg


Dražkovce č. 66, 038 02
+421 904 561 002
osudmoj@gmail.com

IČO: 40041964
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one