pečiatka okrúhla5.jpg
Kontakt:
osudmoj@gmail.com

0904 561 002
Osud nie je nemenný, je ako prekážka na ceste, ktorú ak zavčasu zbadáme, dokážeme sa jej vyhnúť...
12.00 €
Obohatený o energiu na posilnenie ochrany a liečivého účinku.
Mystické vlastnosti: O acháte sa hovorí, že odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu a vynikajúco lieči emócie. Uzemňuje ich; tým lieči aj výkyvy ako žiarlivosť a závisť.
Posilňuje prepojenie tela a Zeme. Pomáha pri channelingu. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Prináša šťastie tomu, kto ho nosí.
Zlepšuje pamäť a koncentráciu, zvyšuje osobnú energiu a podporuje otvorenosť a čestnosť. S achátom zostávame pokojní a sústredení na vec.
Ochraňuje nás pred nebezpečenstvom. Stabilizuje a čistí auru tým, že z nej odstraňuje negatívne prvky a mení negatívnu energiu na pozitívnu.
Vo vzťahoch je achát kameň manželskej a partnerskej vernosti.
Zlepšuje naše analytické schopnosti a presnosť a bystrí naše vnímanie. Zvyšuje tvorivosť a rozvíja naše vrodené talenty.
V mágii sa používa ako symbol čistoty a očisty a v kúzlach lásky.
K čakrám sa priraďuje podľa svojej farby. Všetky acháty dokážu odblokovať hociktorú čakru.
V numerológii sa spája s číslom 7. Achát je rodný kameň pre tých, ktorí sa narodili v septembri. Prisudzuje sa znameniu Blížencov a používa sa ako symbol 12. a 14. výročia svadby.
Liečiace vlastnosti: Achát je kameň harmónie a tým, že vnáša harmóniu do systému, výborne pomáha pri liečení. Lieči nespavosť a prináša príjemné sny.
Niektoré zdroje ho odporúčajú ako kameň pre ľudí chorých na rakovinu.
Posilňuje zrak. Pomáha pri problémoch s pokožkou a s trávením (žalúdok, hrubé črevo, slezina a obličky). Dobre pomáha pri problémoch s ďasnami a zubami. Za starých čias sa dával do vody, z ktorej sa varilo, aby zahnal choroby.

 
29.11.2014 10:15:29
Dobrotová Jana
certifikát2.jpg
certifikát VJ.jpg
certifikát4.jpg
certifikát16.jpg
certifikat2.JPG
certifikát14.jpg
certifikát13.jpg


Dražkovce č. 66, 038 02
+421 904 561 002
osudmoj@gmail.com

IČO: 40041964
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one