pečiatka okrúhla5.jpg
Kontakt:
osudmoj@gmail.com

0904 561 002
Osud nie je nemenný, je ako prekážka na ceste, ktorú ak zavčasu zbadáme, dokážeme sa jej vyhnúť...
Drahé kamene v znamení Škorpióna
 
HEMATIT daruje Škorpiónovi miernosť, pokoj a odkrýva mu jeho potenciál obnovujúcich síl. V krízových obdobiach posilňuje jeho odvahu vyrovnať sa s ťažkosťami a prijať skúsenosti, ktoré sa v nich skrývajú a rast k väčšej dokonalosti. Pomáha pri nepokoji a nespavosti, pocitoch beznádeje a neistoty, podporuje pamäť.
ČERVENÝ JASPIS (a krvavý jaspis) sprostredkováva Škorpiónovi do seba sústredenú silu, dôveru v múdrosť Matky Zeme a ochotu učiť sa od nej. Tak mu dodáva súcit, obetavosť a podnety tvorivej Božej sily k službe druhým.
MALACHIT, ktorý je Škorpiónovi priradený aj podľa indiánskej tradície, podnecuje jeho schopnosť premeny a obnovy. Pomáha mu akceptovať vlastné tienisté stránky, rozpoznať svoje sklony k lipnutiu a potom sa uvoľniť. Tento kameň umožňuje rast jeho porozumenia a lásky. Necháva ho prispôsobiť sa premenlivému toku svetla a tieňa, braniu a dávaniu a stať sa tak otvorenejším a pružnejším. Zvyšuje jeho schopnosť prijímať jemné energetické formy a čerpať z nich radosť zo života.
ACHÁT (s kryštálikmi uprostred) vedie Škorpióna k poznaniu vnútorného svetla, jasu a čistoty, skryté v hĺbke jeho bytosti, pomáha mu objaviť rýdze jadro jeho osobnosti a zostať mu verný vo všetkých pokušeniach a zvodoch. Pod vplyvom achátu dokáže Škorpión lepšie rozumieť hnutiu vlastnej duše.
OBSIDIAN zavádza Škorpióna do hĺbok jeho podvedomia, necháva ho vedome prežiť nevyriešené emocionálne štruktúry a spracovať ich. Taktiež mu pomáha dostať sa k zdroju svetla a tvorivej sily, skryté v týchto hĺbkach a včleniť ich do svojho života.
GRANÁT podporuje Škorpiónovu schopnosť prenikať pod povrch vecí a dosiahnuť rozsiahlych vedomostí. Posilňuje jeho odvahu, výdrž a silu. Tiež mu umožňuje vedome riadiť sexuálnu energiu, prehlbuje jeho sexuálne zážitky, ktoré sa potom môžu stať prostriedkom premeny a obnovy.
ČIERNY OPÁL ukazuje Škorpiónovi, že dokonalá prázdnota obsahuje duchovný zárodok všetkého života. Preto ho zbavuje strachu uvoľniť sa, odovzdať sa tejto prázdnote a potom privítať svetlo nového života.
AMETYST vedie Škorpióna k poznaniu, že len vlastnou dôverou a obetavosťou možno dosiahnuť najhlbších právd života i vnútorného splynutia s milovaným človekom a so životom. Prehlbuje jeho intuíciu, vnútorné nazeranie a schopnosť rozvíjať nesebecké myslenie a konanie.
ČERVENÝ TURMALÍN odvádza Škorpióna od jeho sklonov k prílišnej citovej fixácii. Pomáha mu oslobodiť sa od toho, čo bráni jeho rozvoju, a otvoriť sa duchovnému vplyvu. 
ČIERNY TURMALÍN rozptyľuje záporné energie, odvádza ich preč a podnecuje Škorpióna k tomu, aby sa stal služobníkom svetla.
RUBÍN premieňa Škorpiónove silné citové pohnútky v bezvýhradnú lásku a zameriava jeho energiu k realizácii duchovných cieľov. Zušľachťuje jeho sexuálne túžby, uvádza ich do súladu s láskou srdca a sexuálne splynutie povyšuje na zážitok jednoty s vesmírom.

 
certifikát2.jpg
certifikát VJ.jpg
certifikát4.jpg
certifikát16.jpg
certifikat2.JPG
certifikát14.jpg
certifikát13.jpg


Dražkovce č. 66, 038 02
+421 904 561 002
osudmoj@gmail.com

IČO: 40041964
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one