pečiatka okrúhla5.jpg
Kontakt:
osudmoj@gmail.com

0904 561 002
Osud nie je nemenný, je ako prekážka na ceste, ktorú ak zavčasu zbadáme, dokážeme sa jej vyhnúť...
Drahé kamene v znamení Rýb
 
KORÁL vyrovnáva výkyvy narodených v znamení Rýb a tiež im umožňuje nestratiť pritom svoju subtílnu citlivosť a schopnosť účelne sa prispôsobovať prúdu života.
TYRKYS priradený k Rybám aj podľa indiánskej tradície robí ich dušu prístupnú tajomstvom Neba, ale im aj pomáha si udržať pevné spojenie so Zemou a obstáť v každodennom živote. Chráni citlivú bytosť Rýb pred nežiaducimi vplyvmi a zavádza ich k prameňom vesmírnych a zemských síl.
JADEIT zodpovedá skromnému, senzitívnemu a láskyplnému charakteru Rýb. Daruje im harmóniu a pokoj, učí ich dôverovať múdrosti svojho srdca a celou šírkou svojej duše sa tešiť z krás a bohatstva života.
ADULÁR zvyšuje vnímavosť, nežnosť a súcit Rýb, objasňuje ich predtuchy a sny. Udržuje ich citový život v rovnováhe a pomáha im zmieriť sa s rozmanitosťou a hĺbkou svojich citov a rozoznať, koľko sily a bohatstva sa v nich skrýva.
PERLA podnecuje Ryby k láskyplnému zmiereniu, k ochote neuzatvárať sa ani trpkým skúsenostiam, ale ich akceptovať ako lekciu, ktorá vedie nakoniec k upevneniu a zdokonaleniu osobnosti. Okrem toho im perla dáva nádherný pocit bezpečia v lone "Božej matky".
Pod vplyvom OPÁLU objavujú Ryby bohatosť svojho premenlivého vnútorného sveta a dokážu rozoznať svetlo, pôsobiace v jadre ich bytosti aj v okolitom svete.
FIALOVÝ FLUORIT prehlbuje intenzívne vnímanie Rýb a uľahčuje im prístup k poznaniu dokonalosti. Vnáša jasno do množstva obrazov a domnienok, prúdiacich z hĺbky ich vnútra a necháva ich rozlíšiť univerzálne pravdy od prejavov vlastného podvedomia. Tento kameň im tiež dáva odvahu včleniť vlastné poznatky do reálneho života.
AKVAMARÍN podnecuje Ryby na prijímanie lásky a pravdy, ktoré sú blízke jeho pôvodnej bytosti a ich otvorenému, slobodnému a tvorivému vyjadreniu. Ich srdcu dáva čistotu, inšpiráciu a schopnosť stať sa prostredníkom Božej lásky a jej liečivej sily.
MODRÝ ZAFÍR sprostredkováva Rybám poznanie, že ozajstného naplnenia možno dosiahnuť len uskutočňovaním Božieho plánu. Zafír odstraňuje zmätky a ilúzie na tejto ceste a pomáha im zveriť sa s dôverou vnútornému vedeniu, ktoré smeruje k najvyššej pravde.
AMETYST daruje Rybám vieru v seba samého a vedie ich k dokonalosti. Energia ametystu a Rýb sa zhodujú natoľko, že im umožňuje využívať všetky jeho vplyvy.
KUNZIT zušľachťuje srdce Rýb a tak im uľahčuje prístup k najhlbším tajomstvom života a vesmíru. S jeho pomocou nachádzajú nekonečnú radosť z čistej lásky a prežívajú jednotu s prazákladom všetkého bytia. Podporuje ich cieľavedomosť na tejto ceste a odstraňuje obmedzenia a zábrany ich srdca, znemožňujúce toto vnútorné splynutie.

 
certifikát2.jpg
certifikát VJ.jpg
certifikát4.jpg
certifikát16.jpg
certifikat2.JPG
certifikát14.jpg
certifikát13.jpg


Dražkovce č. 66, 038 02
+421 904 561 002
osudmoj@gmail.com

IČO: 40041964
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one