pečiatka okrúhla5.jpg
Kontakt:
osudmoj@gmail.com

0904 561 002
Osud nie je nemenný, je ako prekážka na ceste, ktorú ak zavčasu zbadáme, dokážeme sa jej vyhnúť...
Drahé kamene v znamení Blížencov
 
ŽLTÝ KARNEOL  zodpovedá živosti a otvorenosti Blížencov a zároveň vnáša do ich života stabilizujúci prvok. Svojou zemitou silou bráni prílišnému rozptýleniu. Tento kameň prebúdza v Blížencoch vďačnosť a radosť z multilaterálnych výrazových foriem stvorenia na tejto Zemi, necháva ho ale tiež uvedomiť si ich spoločný pôvod a spoločný prameň ich sily v kline Zeme. Tak podporuje karneol Blížencovo vytvorenie pevného základu, z ktorého centra sa môže otvoriť životu bez toho, aby pritom rozbil svoju energiu. 
TIGRIE OKO podnecuje duševnú flexibilitu Blíženca a odhaľuje mu hranice čisto intelektuálneho chápania. Pod jeho vplyvom spoznáva, že ozajstné naplnenie nájde len sám v sebe, je nútený zamerať pohľad do vlastného vnútra a odstrániť štruktúry, brániace mu zažiť pocit bezpečia a bohatstva.
JANTÁR daruje Blížencom slnečné teplo a pohodu, aby sa mohol uvoľniť a pristupoval k životu s pokojnou dôverou. Mierni nervozitu a strach a pomáha pri uskutočňovaní jeho želaní.
CITRÍN zvyšuje Blížencovu schopnosť vyžarovať svetlo. Pomáha mu objasniť a spracovať citové problémy a poučiť sa zo životných skúseností. Tiež mu umožňuje realizovať jeho nápady, včleniť intelektuálne a intuitívne poznatky do všedného života a dosiahnuť tak väčšiu spokojnosť a naplnenie.
ZLATÝ TOPAZ prehlbuje Blížencovo myslenie tak, aby sa z jeho intelektuálneho porozumenia stala múdrosť. Aj tento kameň mu pomáha spracovať životné skúsenosti a napĺňa ho mocným svetlom. Vďaka Topazu nachádza pravé jadro vlastnej osobnosti a rozvíja svoju srdečnosť, lásku a radosť zo života.
Indiánska tradícia pripisuje Blížencom MACHOVÝ ACHÁT. Ten robí jeho ducha prístupným nielen mnohostranným formám života na našej planéte, ale aj ich obsahu a posolstva tak, aby mohol slúžiť ako prostredník medzi človekom a prírodou.
BIELOMODRÝ CHALCEDÓN dáva Blížencom dôstojný pokoj, schopnosť načúvať svojmu vnútornému hlasu a prijímať jeho inšpiráciu. Podporuje tiež harmonický a živý výraz jeho reči a jeho možnosti odovzdávať ďalej jasne a pokojne vlastné skúsenosti a poznatky.
AKVAMARÍN umožňuje Blížencom prístup k vlastnému vnútru, spojenie s jeho vyšším Ja, aby tak objavil najhlbšie poznanie, ktoré vrcholí zjednotením s vesmírom. Tento kameň objasňuje jeho dušu, zušľachťuje jeho vibrácie, aby dosiahol vyššiu úroveň bytia a slúžil ako prostredník jeho posolstva a liečivých síl. S pomocou akvamarínu objavuje Blíženec lásku a rýdzosť vlastnej bytosti a je schopný ich otvorene a tvorivo vyjadriť.
KRIŠTÁĽ  rozvíja najdokonalejšiu výrazovú formu tohto znamenia. Jeho priame svetlo ho sprevádza na ceste poznania nediferencovanej jednoty. Na tomto základe chápe Blíženec mnohotvárnosť ako premenlivú hru jednoty a dokáže toto poznanie a hlbokú radosť tejto pravdy sprostredkovať ostatným. Postupným odstraňovaním blokád sa Blíženec otvára Božej existencii a jej pravde.

 
certifikát2.jpg
certifikát VJ.jpg
certifikát4.jpg
certifikát16.jpg
certifikat2.JPG
certifikát14.jpg
certifikát13.jpg


Dražkovce č. 66, 038 02
+421 904 561 002
osudmoj@gmail.com

IČO: 40041964
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one