pečiatka okrúhla5.jpg
Kontakt:
osudmoj@gmail.com

0904 561 002
Osud nie je nemenný, je ako prekážka na ceste, ktorú ak zavčasu zbadáme, dokážeme sa jej vyhnúť...
Drahé kamene v znamení Barana
 
HEMATIT uvádza do súladu vznešené ciele Baranove s reálnymi podmienkami. Zjednocuje jeho rozptýlenú energiu a zásobuje tak Barana novou silou. Tento kameň mu dodáva aj v najťažších časoch odvahu a pomáha mu poučiť sa zo životných skúseností a stať sa rozvážnejším a trpezlivejším.
ČERVENÝ JASPIS prepožičiava Baranovi vytrvalosť a trpezlivosť, bez toho, aby pritom stratil svoje nadšenie. Jeho impulzívnu energiu obohacuje o prezieravosť, múdrosť a súcit a posilňuje jeho ochotu robiť dobro a slúžiť Bohu ako nezištný prostredník.
ČERVENÝ KARNEOL harmonizuje s živosťou a tvorivosťou Barana a zároveň uzemňuje jeho energiu. Podporuje jeho výdrž pri uskutočňovaní nápadov a pomáha mu nestrácať radosť z daného okamihu pri sledovaní cieľov, zameraných do budúcnosti.
ČERVENÝ OPÁL, ktorý je Baranovi priradený aj podľa indiánskej tradície, udržuje jeho energiu v pohybe. Mierni jeho depresie a učí ho nebrániť sa behu života a konať v súlade s jeho zákonmi.
GRANÁT podporuje svojím tmavo červeným ohňom Baranovu sebadôveru, silu vôle a jeho pohnútky k celej konštruktívnej činnosti. Podporuje uskutočnenie jeho úmyslov a schopnosť nestrácať pritom zo zreteľa podstatu vecí a neupadať do povrchnosti. Granát umožňuje Baranovi vedome smerovať jeho sexuálnu energiu a intenzívnejšie ju prežívať.
AMETYST je pre Barana dôležitým doplnkovým kameňom. Učí ho rozvíjať obetavosť a odkrýva mu duševné stránky jeho bytosti, ktoré možno objaviť len vnútorným pohľadom. Ohnivú energiu Barana zjednocuje s duchovnou inšpiráciou tak, že ho vedie k objektivite.
RUBÍN zdokonaľuje Barana na všetkých úrovniach; zjemňuje jeho energiu, zušľachťuje jeho pohnútky a posilňuje jeho inšpiráciu a tvorivosť. Tento kameň umožňuje Baranovi objaviť vyšší aspekt jeho sexuality. Do jeho intenzívnej činorodosti necháva prenikať blahodarné teplo lásky a podnety k nadšenému hľadaniu cieľov, slúžiacich duchovnému rozvoju.
ČERVENÝ TURMALÍN sprostredkováva Baranovi energiu plnú lásky a zároveň aj cieľavedomosť. Pomáha mu zmieriť sa so slabými stránkami jeho osobnosti a odstraňuje zábrany, znemožňujúce pôvodný prejav jeho bytosti. Okrem toho zvyšuje vibrácie takým spôsobom, že potom sám môže prijímať Božiu lásku a tiež ju s radosťou venovať svojim blížnym.
Čisté žiarivé svetlo DIAMANTU inšpiruje Barana k najvyššej dokonalosti. Predsa ho však neušetrí ani uznanie vlastných tienistých stránok. Ak dokáže čeliť Baran svojim slabostiam a strachu a spracovať ich sám, bez toho aby ich premietal navonok, vedie ho tento drahokam k nadosobnej čistote a podľa jeho vôle s Božími zámermi.
certifikát2.jpg
certifikát VJ.jpg
certifikát4.jpg
certifikát16.jpg
certifikat2.JPG
certifikát14.jpg
certifikát13.jpg


Dražkovce č. 66, 038 02
+421 904 561 002
osudmoj@gmail.com

IČO: 40041964
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one