pečiatka okrúhla5.jpg
Kontakt:
osudmoj@gmail.com

0904 561 002
Osud nie je nemenný, je ako prekážka na ceste, ktorú ak zavčasu zbadáme, dokážeme sa jej vyhnúť...

CIGÁNSKE KARTY

20.00 €
20.00 €
 ks
Cigánske karty patria medzi obrázkové, veštecké, vykladacie karty a slúžia predovšetkým ľuďom, ktorí si svoj život chcú riadiť sami a ktorí vedia, že svoju budúcnosť tvoria iba svojimi činmi a rozhodnutiami.
Cigánske karty dokážu čítať vo všetkých oblastiach ľudského života s neuveriteľnou presnosťou, ukážu na problémy či starosti, ktoré je potrebné vyriešiť, odhalia, ako sa človek do tej určitej situácie dostal a poradia, ako všetko čo najlepšie vyriešiť. Vyskytujú sa vo veľkom množstve a hlavne v mnohých variantoch. Dnes sa od pôvodnej hry dosť líšia, a to nielen symboly a obrázky na kartách, ale aj svojou podstatou.
Existuje mnoho druhov cigánskych kariet, ale ani sady s rovnakým počtom kariet nie sú rovnaké. Každá vykladacie sada cigánskych kariet obsahuje rôzne počty kartových listov, niektoré karty majú niekoľko rôznych názvov. Poznáme 24, 32, 36 a dokonca aj 52 kartové sady. Každá sada kariet je inak výtvarne spracovaná, líši sa grafické spracovanie jednotlivých symbolov aj názvy kartových listov, niekedy takmer nepatrne, inokedy celkom výrazne. 
Karty ako prostriedok na veštenie preslávili najmä Cigáni, ktorí sa svojimi kartami putovali takmer po celom svete.V mysli verejnosti existuje o cigánoch mnoho nelichotivých príbehov i domnienok. Putovali po svete a postupne sa dostali až do Európy. Ten, kto im porozumie a naučí sa ich vykladať, pochopí sám, akým nadaním boli cigáni obdarení.
Prečo si vykladáme z kariet?
Mnoho ľudí si necháva vyložiť karty, pretože sú presvedčení, že karty za nich všetko vyriešia a že im ukážu ich osud. Karty však "LEN" pomáhajú riešiť zložité situácie, ponúkajú východisko pri riešení konkrétnych problémov a medziľudských vzťahov a pomôžu Vám sa na danú situáciu pripraviť. Naznačujú smer, ktorým sa dať, možnosti, ku ktorým môže byť človek slepý, ale aj prekážky a nepríjemnosti, ktoré by ich mohli na životnej ceste čakať.
To hlavné rozhodnutie je ale vždy na vás samotných. Každý si svoj život riadi sám a najdôležitejšie je, prevziať za svoje činy a rozhodnutia zodpovednosť. Je potrebné naučiť sa karty používať ako pomocný prostriedok a ich výklad brať ako radu či ponaučenie.
Berte to tak, že sa idete poradiť s dobrým priateľom, ktorý vás pozná a dokáže vám pomôcť. Uvedomte si prosím, že karty osud netvorí,nedajú vám jednoduchý návod na život bez práce a starostí. Môžete veriť na osud, niektoré životné skúsenosti či situácie sú dané, ale len vy sami si volíte cestu a smer, ako k nim dôjsť a vy sami robíte rozhodnutia, ktoré vám pomôžu osudovú situáciu lepšie zniesť. Karty ale nedávajú rady len v ťažkých životných situáciách, ich výklad je možné používať aj na bežné a jednoduché záležitosti, ak stále budete mať na pamäti, že ide len o radu a že zodpovednosť je len na vás. Výklady kariet teda slúži predovšetkým tým, ktorí si svoj život chcú riadiť sami a vedia, že svoju budúcnosť tvoria iba svojimi činmi a rozhodnutiami. Tým môžu pomôcť v ich rozhodovaní, ukážu im cestu i možnosti, prípadne prekážky, ktoré by ich na ich ceste mohli čakať.
 
certifikát2.jpg
certifikát VJ.jpg
certifikát4.jpg
certifikát16.jpg
certifikat2.JPG
certifikát14.jpg
certifikát13.jpg


Dražkovce č. 66, 038 02
+421 904 561 002
osudmoj@gmail.com

IČO: 40041964
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one