pečiatka okrúhla5.jpg
Kontakt:
osudmoj@gmail.com

0904 561 002
Osud nie je nemenný, je ako prekážka na ceste, ktorú ak zavčasu zbadáme, dokážeme sa jej vyhnúť...

Vaša planéta Urán je planétou vyššieho stupňa, dáva bleskové geniálne myšlienky a nápady. Máte obdivuhodnú intuíciu. Ste väčšinou vľúdni a láskaví ľudia, ktorí dokážu občas okolie šokovať celkom nekonvenčným jednaním. Neradi sa prispôsobujete a zdá sa, že sa myšlienkami túlate vo vyšších sférach. V myslení akoby ste predbiehali svoju dobu. Veríte v zmeny, zaujímate sa filozofické úvahy a máte sklony k reformátorstvu. Tomuto znameniu je v astrológii pripisovaná časť nohy pod kolenom. Svaly dolnej časti nohy (lýtkové a holenné), sú pre vás nesmierne dôležité, pretože pomáhajú udržovať telo vzpriamene. Holenné kosti, lýtka, členky, prsty a päty sú vaše citlivé miesta, je tu zvýšené nebezpečie poranenia. Choroby Vodnárov bývajú najčastejšie späté s obehovým  systémom. Je u nich zvýšené riziko vysokého krvného tlaku, poruchy srdečného rytmu a zloženie krvi. Môžu vás sužovať aj vírové ochorenia, bolesti v krku a zápaly priedušiek. V chladnom počasí sa teplo obliekajte. Je dôležité, aby vaše končatiny a hlava boli v teple. Niektorí Vodnári môžu trpieť sennou nádchou alebo ekzémami. Ľuďom narodeným v tomto znamením sa nevyhýbajú ani sexuálne problémy, u žien menštruačné problémy a v dobe klimaktéria je zvýšené nebezpečie osteoporózy. Nevyhne sa vám ani únava, nechuť a pesimizmus. Pokiaľ ochoriete, váš zdravotný stav sa ešte zhoršuje nespavosťou. Ak si zvolíte život, ktorý vám bude vyhovovať, mali by ste mať pred sebou dlhý, zdravý a aktívny život.     
Dispozície k chorobám: Pozor na dolné končatiny, pretože sú to vaše citlivé miesta. Postihnúť vás môžu bolesti holennej kosti, zlomeniny, úrazy členkov, bercové vredy, kŕčové žily, opuchy nôh, máte sklon ku kŕčom a zápalu žíl. Ste náchylní aj k ochoreniam srdca a problémom s krvným obehom, ženy môžu mať menštruačné problémy a cysty. Pozor na nervové napätie z veľkej duševnej činnosti. Z toho vás môžu trápiť bolesti hlavy, migrény, zlý spánok, búšenie srdca, vo vyššom veku budete mať problémy s cholesterolom a zvýšeným krvným tlakom. Tiež negatívne emócie, ako je strach, žiarlivosť, nenávisť a pod., môžu mať za následky poruchy imunity a srdečného rytmu, fóbie, poruchy sústredenia apod.  
Slnko: Slnko vo Vodnárovi dáva ľuďom silný charakter a privádza ich k vysokým cieľom. Toto spojenie tiež povzbudzuje optimizmus, poctivosť, srdečnosť a obľúbenosť u ostatných ľudí. Ochotne pomáhate tým, ktorí vás požiadajú o pomoc. Inklinujete ku kŕčovým žilám, bercovým vredom, srdečným problémom, chorobám krvi, vodnatieľke a zlému zraku.  
Mesiac: Táto kombinácia vás môže priviesť k mnohým sklamaniam, pretože niekedy až príliš zvýrazňuje vašu nepokojnú povahu. Pozitívom je zvýšená vnímavosť a citlivosť, ktorá vás môže doviesť k vynikajúcim výsledkom, zvlášť pri teamovej spolupráci. K zvýšeným zdravotným rizikám patria srdečné poruchy, hemoroidy, vredy na nohách, vodnatieľka, všeobecná slabosť a chudokrvnosť. 
Merkúr: Merkúr s Vodnárom prezentujú súlad rozumu a citu. Je to konštelácia trpezlivosti a dôslednosti. Tiež zmysel pre povinnosť je tu hlbšie zakorenená. Ľudia tohto spojenia dosahujú spravidla svojich cieľov ľahko a rýchlo. Objaviť sa môžu kŕčové žily, reuma, bolesti hlavy, nespavosť, nervové choroby a u žien menštruačné problémy a cysty.  
Venuša: Toto nie je príliš harmonické spojenie, pretože každá planéta smeruje inam. To má za následok roztrieštenosť, nezodpovednosť a výrazné sklony k extravagancii. Pravdepodobne sú tu aj problémy v manželstve. Pozor na falošných priateľov a ohováranie. Inklinujete k zažívacím poruchám, chudokrvnosti, chorobám srdca, hemoroidom, kŕčovým žilám, problémom s pokožkou a k psychickým poruchám.  
Mars: Mars s Vodnárom sa dobre zhodnú a ich spojenie býva väčšinou výkonné. Zvýrazňuje túžbu po zmenách a rušenie zabehnutých stereotypov. To vedie k zvýšenej túžbe po uplatnení a sebarealizácii. Táto konštelácia značí úspech v živote dosiahnutý vlastnou zásluhou a usilovnosťou. Má aj priaznivý vplyv na životnú silu a tiež na zdravie. Ohroziť vás môžu úrazy nôh a kožné choroby, máte sklon k nervovému preťažení následkom prepracovania.  
Jupiter: Planéta Jupiter má na Urán viditeľný vplyv, pretože vám dodáva väčšiu obľúbenosť, viacej ctižiadostivosti a trpezlivosti. Vaša schopnosť sústredenia a viera v úspech je výrazne silná. Toto postavenie vám dáva aj obchodný takt a schopnosť viesť druhých. K rizikám patria srdečné problémy, mozgová porážka, bolesti žlčníka, opuchy členkov a osteoporóza. 
Saturn: Toto spojenie zosilňuje vo Vodnárovi intelektuálne sklony a sociálne cítenie. Je zdrojom ale aj určitého konzervatizmu, ktorý sa týka predovšetkým citových väzieb. To často vedie až k citovému sebectvu spojenému s prejavmi žiarlivosti a podozrievavosti, čo môže narásť až do chorobných rozmerov. Inklinujete k chorobám srdca, kôrnateniu tepien, bolestiam krížov, zlému krvnému obehu, očným chorobám, nervovým ochoreniam, hystérii a depresiám.  
certifikát2.jpg
certifikát VJ.jpg
certifikát4.jpg
certifikát16.jpg
certifikat2.JPG
certifikát14.jpg
certifikát13.jpg


Dražkovce č. 66, 038 02
+421 904 561 002
osudmoj@gmail.com

IČO: 40041964
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one