pečiatka okrúhla5.jpg
Kontakt:
osudmoj@gmail.com

0904 561 002
Osud nie je nemenný, je ako prekážka na ceste, ktorú ak zavčasu zbadáme, dokážeme sa jej vyhnúť...

Vaša vládnuca planéta Mesiac vás priťahuje. Táto planéta sa rýchlo pohybuje, prechádza rôznymi fázami a to na vás silne pôsobí. Vaše nálady sa ľahko menia a vaše melancholické stavy vám bránia v rozlete. Štvrtému astrologickému úseku zodpovedá žalúdok a dvanástnik. Podľa princípu analógie sa ľudia v znamení Raka správajú ako žalúdok. Prijímajú, ochraňujú, spracovávajú, vyživujú a dávajú. V tejto súvislosti ide prenesene o duševnú potravu. Kto teda má problémy v citovom živote, spravidla sa u neho objavia žalúdočné problémy. Tieto problémy alebo dokonca vredy sú vždy dôsledkom negatívnych prežitkov a citov. Okrem zažívacích a tráviacich problémov si musíte dávať pozor na ďalšie citlivé miesta, a to prsia, hrudník, obličky, močový mechúr, pokožku, ale aj zuby. Mávate tiež sklon k prejedaniu sa, čoho dôsledkom býva často obezita. 
Dispozície k chorobám: Lekárska astrológia uvádza znamenie Raka do priamej súvislosti s tráviacim ústrojenstvom. Rak ovláda hltan, slezinu, žalúdok, bránicu, slinivku brušnú, spodné pľúcne laloky, prsia, mliečne žľazy a hornú časť pečene. Máte zvýšené riziko k žalúdočným problémom, žalúdočným vredom a katarom, nadúvaniu, bolestiam žlčníka a pečene. K zraniteľným častiam tela ďalej patrí hlava, hrudník alebo prsia, kolená, obličky a koža. Rak je veľmi citlivé znamenie, nevyhnete sa ani stavom melanchólie a hystérie.  
Slnko: Slnko celkovo posiluje pozitívne vlastnosti vášho znamenia, zvlášť zvyšuje záujem o všetko, čo tvorí predstavu spokojného domova a šťastnej rodiny. Patríte k obetavým rodičom svojich detí. Poškodenie vás robí príliš precitlivenými. U tohto spojenia je zvýšené riziko chudokrvnosti, zažívacích problémov, reumy, rakoviny pŕs a žalúdka. 
Mesiac: Rak je znamením Mesiaca a tieto mesačné vplyvy sú tu dvojnásobné. Často sa tu uplatňuje princíp, že "dvojitý zápor je kladný", a tak sa môžu prejaviť vaše typické vlastnosti v lepšej podobe. Inklinujete k zápche, nadúvaniu, zažívacím poruchám, chudokrvnosti, obezite, vodnatieľke, nebezpečná je pre vás aj rakovina žalúdka a epilepsia. 
Merkúr: Planéta Merkúr urýchľuje prirodzené rysy tohto znamenia, ale často k vášmu neprospechu, pretože nadmerná aktivita môže potlačiť vnímavosť a vyvolávať nespoľahlivosť a neschopnosť. Mali by ste si dávať pozor na svojich priateľov, pretože ľahšie než iní sa necháte zviesť a zneužiť k nekalým cieľom. Toto spojenie vám dáva aj zvedavosť, čo vám môže priniesť finančné straty. Máte zvýšené riziko zažívacích problémov spôsobených nervozitou, zápchou a bolesťami žlčníka. Nevyhýbajú sa vám ani časté stavy úzkosti a melanchólie. V záujme svojho zdravia by ste sa mali vyhýbať prílišným starostiam. 
Venuša: Venuša zvyšuje citovú neistotu, ale spevňuje vaše prirodzené vlastnosti, ako vernosť a lásku k domovu. Toto spojenie je priaznivé predovšetkým pre ženy - naznačuje silné city k deťom a znamená dobrý základ ako z hľadiska zdravia a kondície, tak aj reprodukcie. K zvýšeným zdravotným rizikám patrí nechutenstvo, zažívacie problémy, nevoľnosť, choroby obličiek, problémy s močovým mechúrom a obezita. Mali by ste obmedziť konzumáciu cukru a sladkostí. 
Mars: Mars ovláda slabší Mesiac a vyvoláva aktivitu, ktorú je možné využiť na prospech, ale len v prípade, ak je ovládaná. V opačnom prípade môže byť táto kombinácia veľmi nebezpečná, pretože vás vedie k závisti a chorobnej žiarlivosti. Môže tu ísť o tendenciu využiť sebecky druhých pre svoj vlastný prospech. K vašim zvýšeným zdravotným rizikám patrí krvácanie do žalúdka, zápaly žalúdočnej sliznice, nevoľnosť a rakovina žalúdka. U žien tu môže byť nepravidelná menštruácia, poruchy pri kojení a nebezpečie potratu. 
Jupiter: Planéta Jupiter vám dáva dôstojnosť a vedie vás ku konštruktívnym a vysokým cieľom. Vaši priatelia a príbuzní sú pre vás devízou, pretože často v kolektívnej práci nachádzate spôsob úspešnej realizácie. Tiež vám dáva záľubu pre spoločenský život a cestovanie. K zvýšeným zdravotným rizikám patria sklony k prejedaniu sa, obezita, poruchy zažívania, choroby žalúdka, vodnatieľka a choroby pečene. Aby ste sa vyhli nepríjemným zdravotným problémom, doporučuje sa vám voliť si skôr ľahšiu stravu a neprejedať sa. 
Saturn: Saturn v kombinácii s Mesiacom zosiluje nepokoj, neistotu a tiež ľahkomyseľnosť. Objaviť sa tu môžu niektoré zdravotné problémy, ako žalúdočné problémy, horšie trávenie, nadúvanie, žltačka, žlčníkové kamene, chudokrvnosť, ale aj rakovina žalúdka. Je tu nutná aj opatrnosť pri zaobchádzaní s ostrými predmetmi alebo nástrojmi a zvýšenú pozornosť pri riadení auta.  
certifikát2.jpg
certifikát VJ.jpg
certifikát4.jpg
certifikát16.jpg
certifikat2.JPG
certifikát14.jpg
certifikát13.jpg


Dražkovce č. 66, 038 02
+421 904 561 002
osudmoj@gmail.com

IČO: 40041964
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one