pečiatka okrúhla5.jpg
Kontakt:
osudmoj@gmail.com

0904 561 002
Osud nie je nemenný, je ako prekážka na ceste, ktorú ak zavčasu zbadáme, dokážeme sa jej vyhnúť...

Vládca znamenia Panny je planéta Merkúr. Ste čestný, spoľahlivý, praktický a presný so zmyslom pre detail. Vždy a vo všetkom máte radi dokonalosť, neznášate neporiadok, zaháľanie a lenivosť, často jednáte až pedantsky. Znameniu Panny sú astrologicky priradené črevá. V črevách - črevnej stene - prebieha dôležitý proces, pri ktorom sa rozhoduje, ktoré látky sú pre organizmus potrebné a ktoré je treba vylúčiť. Čreva môže poškodiť nesprávna strava. Pokiaľ sa do nich dostane veľa škodlivých látok, prenikajú črevnou stenou a dostávajú sa krvou až do pečene a otrávia celé telo. Navzdory svojim preplneným domácim lekárničkám máte dobré zdravie a venujete značnú pozornosť zdravému životnému štýlu. Ste úzkostlivý a vo vnútri svojej duši sa trápite neistotou a strachom zo zlyhania. Máte labilnejšiu nervovú sústavu a váš zdravotný stav je narušovaný silne prežívaným psychickým napätím. Nervové napätie, ku ktorému máte sklony, môže aktivovať zažívacie problémy a je často spojené s nepríjemnými kožnými poruchami, napr. ekzémy a lupienka. 
Dispozície k chorobám: Panna ovláda brušnú krajinu, hrubé a tenké črevo, spodnú časť pečene a slezinu. Chorobami tohto znamenia sú zápal slepého alebo hrubého čreva, zápcha, zápal pobrušnice, žalúdočné vredy, týfové horúčky, úplavica a ďalšie choroby zažívacieho ústrojenstva. Panny môžu byť ohrozené aj chudokrvnosťou, zvýšenú pozornosť vyžadujú aj pečeň a slinivka brušná. Niekedy vás môžu trápiť aj bolesti v bedrách, reumatické problémy, artritída a bolesti chrbtice. Tiež sa často sťažujete na drobné problémy, ako podráždený žalúdok, problémy so zažívaním, bolesti hlavy a nespavosť. Tomuto znameniu sa nevyhnú ani problémy psychického rázu. 
Slnko: Slnko v Panne výrazne posilňuje túžbu po individuálnom odlíšení a uplatnení. Dodáva vám viac sebaistoty a ctižiadostivosti. Prináša vám malichernosť a prílišnú kritiku. K najväčším zdravotným rizikám patria zažívacie poruchy, zápaly pobrušnice, problémy s pečeňou, chudokrvnosť a choroby pľúc. 
Mesiac: Vnímavosť Mesiaca skvele doplňuje vaše schopnosti. Prílišná predstavivosť však je do istej miery nebezpečná, pretože môže vyvolať neustále falošné obavy a pocity úzkosti. K zvýšeným zdravotným rizikám patria bolesti v krížoch, poruchy krvného obehu, srdečná slabosť, zápal pľúc a problémy psychického rázu. 
Merkúr: Merkúr v Panne zdvojnásobuje silu, zosilňuje vašu vnímavosť a analytické schopnosti, ale oslabuje dar vašej fantázie a predstavivosti. Robí vás praktickým, trpezlivým s jasným logickým úsudkom. Pod týmto spojením sa môžu objaviť aj sklony k intrigám, ktoré je treba brzdiť. Váš zdravotný stav môžu narušiť častejšie zápchy, koliky, poruchy žalúdočnej činnosti, nevoľnosť, črevné problémy spôsobené nervozitou a reuma. 
Venuša: Venuša v spojení s Merkúrom je veľmi priaznivá konštelácia, pretože dodáva vašej povahe väčšiu otvorenosť, priateľskosť, porozumenie a umelecké schopnosti. Inklinujete k špatnému zažívaniu, nadúvaniu, zápalom tenkého a hrubého čreva, problémom so slinivkou brušnou a kožným problémom. Mali by ste sa vyhnúť nesprávnej výžive a prílišnému prejedaniu sa.
Mars: Mars býva pre Panny priaznivou planétou, značí zvýšenú túžbu po realizácii a cieľavedomosti. Dáva analyzujúci rozum a rýchlu chápavosť. Je však treba sa vyhýbať pochybným investíciám a podnikom. K vašim zvýšeným zdravotným rizikám patrí zápal pobrušnice, preháňanie, týfus, zápal slepého čreva, kyla, choroby pečene, zlá činnosť čriev a brušné kŕče. Toto postavenie vás robí náchylnejších k nákazlivým chorobám.
Jupiter: Planéta Jupiter vybavuje Panny ctižiadosťou s túžbou pomáhať druhým, po všeobecnej dobročinnej až charitatívnej činnosti pri súčasnom potlačení osobných požiadaviek. Problémom môže byť, že táto obeť nemusí byť úmerná výsledkom a skutočnému významu. V tejto konštelácii je väčšie riziko problémov so zažívacími problémami, problémy s pečeňou a žltačkou. Toto postavenie varuje pred prejedaním sa a pred zvýšenou konzumáciou cukru.
Saturn: Saturn obracia intelektuálne schopnosti Panny skeptickým smerom a znamená komplikácie. Ľudia tohto typu sú hádaví, úzkostliví a agresívni. Veľkou hrozbou sú pre vás poruchy zažívania, sťažená funkcia čriev, zápal slepého čreva a rakovina hrubého čreva. Pozor na prílišné starosti, strach a melancholické nálady. Je tu aj zvýšené riziko úrazov a nutná je aj opatrnosť pri riadení auta. 
certifikát2.jpg
certifikát VJ.jpg
certifikát4.jpg
certifikát16.jpg
certifikat2.JPG
certifikát14.jpg
certifikát13.jpg


Dražkovce č. 66, 038 02
+421 904 561 002
osudmoj@gmail.com

IČO: 40041964
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one