pečiatka okrúhla5.jpg
Kontakt:
osudmoj@gmail.com

0904 561 002
Osud nie je nemenný, je ako prekážka na ceste, ktorú ak zavčasu zbadáme, dokážeme sa jej vyhnúť...

Vládnuca planéta Saturn posilňuje vašu samostatnosť, ale pridáva chladnosť, vypočítavosť a malichernosť. Pod vplyvom tejto planéty sa prejavujete ako vážna, striezlivá a uzavretá osobnosť. Máte vysokú disciplínu, ste presný a pedantný a je na vás spoľahnutie. Zo všetkých znamení ste najpraktickejší a tiež najpohotovejší. Vaše znamenie ovláda kostru aj kĺby. Preto ste dávaný do súvislosti s pohybom, vytrvalosťou a držaním tela. Zo všetkých kĺbov sú vám najviac priradené kolená. Na sile a mechanike kolien závisí, či sa môžete opierať a klásť odpor alebo či ste tak hrdý, že sa neskloníte pred žiadnym človekom. V detstve bývate slabší a častejšie chorí než ostatní, ale s postupujúcim vekom vzrastá vaša odolnosť voči ochoreniam. Ste znamením dlhého života, spravidla prežijete väčšinu svojich vrstovníkov narodených v iných znameniach. Ale, aby ste sa vyhli zdravotným problémom, potrebujete pozitívne myslenie, vnútornú harmóniu a neutíchajúcu vieru v šťastnú budúcnosť. Tiež nepremýšľajte toľko o chorobách, aby sa z vás nestal hypochonder, a nerobte chorobu horšou, než je. Najlepšie vaše obdobie je staroba, ktorú môžete prežiť v zdraví a aktivite. 
Dispozície k chorobám: Vašim najslabším miestom je kostra, kĺby a kolená. To so sebou nesie mnohé zdravotné problémy, ako bolesti kĺbov kolien, opúchanie kolien, meniskus, ale tiež bolesti v krížoch, reuma a nie dobré držanie tela. Tiež ste náchylný k zraneniam, nebezpečné sú pre vás zlomeniny alebo vytknutie a zranenie kolien. Kozorožec tiež ovláda kožu, viac inklinujete k ekzémom a ostatným kožným ochoreniam. Z psychických stresov môžu pochádzať žalúdočné problémy, zápaly hrubého čreva, žlčníkové a obličkové problémy.  
Slnko: Toto spojenie posilňuje vašu samostatnosť, prehlbuje túžbu po vedení a sklon stále prehlbovať poznanie. Ste vybavený vynikajúcimi znalosťami a nezriedka dosahujete významných pracovných úspechov. Veľkou hrozbou pre vás môžu byť akútne ochorenia, ako infarkt, mozgová porážka a pod. K zvýšenému riziku patrí aj nachladnutie, reuma, ochorenie kože, zažívacie poruchy a chronická zápcha.  
Mesiac: Toto je konštelácia náladovosti, nedôvery a zdržanlivosti z obavy, že by druhí mohli využiť chvíle okamžitej slabosti. Prezentuje tiež určitú psychickú nevyváženosť a zvýšené riziko k ochoreniam krvi, bolestiam bedier, zlomeninám stehenných kostí, reuma, slabé obličky a kožné vyrážky. Uprednostniť by ste mali ľahšiu stravu, inak budete mať nepríjemné problémy s trávením.  
Merkúr: Toto spojenie dáva jasnú, čistú a logickú schopnosť myslenia, ale celkovo nepatrí k najpriaznivejším. Podnecuje tvrdohlavosť, svojráznosť a sebectvo. Nositeľov tejto konštelácie nezriedka postihujú psychické problémy. Máte zvýšené riziko k neurózam, frustráciám, trudnomyseľnosti, bolestiam krížov, zápalu kolenného kĺbu a dne.  
Venuša: Venuša je jedna z najlepších konštelácií, ktorá zaručuje priaznivé okolnosti ako v oblasti materiálnej, tak aj duchovnej. Planéta Venuša dokáže tlmiť vaše sklony k melanchólii, dodáva vám viacej otvorenosti a robí vás chápavejším a ráznejším. Toto spojenie vám prináša aj zvýšenú odolnosť proti vplyvom staroby. K zdravotným problémov patrí reuma, bolesti v krížoch, nevoľnosť, poruchy činnosti žalúdka, dna a kožné ochorenia. Pozor, je tu zvýšené riziko nehôd a úrazov.  
Mars: Táto konštelácia prezentuje silnú vôľu a ťažkomyseľnému Saturnu ukazuje cieľ jeho snaženia. Tiež podporuje vašu ctižiadostivosť, presnosť a trpezlivosť. Tento aspekt spôsobuje sklamanie v priateľstve, láske a manželstve. K najväčším zdravotným rizikám patrí reuma, zlý obeh krvi, žalúdočné vredy, poruchy pohlavných orgánov, vyrážky a ostatné zápalové ochorenia kože. Tiež ste citlivejší k nákazlivým ochoreniam. 
Jupiter: Jupiter má na toto znamenie silný vplyv a oživuje jeho najlepšie vlastnosti. Navyše ste obdarený šťastím, výrazným intelektom a sú vám predurčené miesta s vysokým postavením. Toto spojenie značí dobré zdravie a veľkú samoliečebnú silu pri eventuálnej chorobe. K najväčším zdravotným rizikám patria kožné choroby, poruchy trávenia a zlomeniny alebo vytknutie končatín. Mali by ste sa vyvarovať prejedaniu. 
Saturn: Vplyv Saturna v Kozorožcovi je zdvojnásobený. Zosilňuje vašu ctižiadosť, húževnatosť a vytrvalosť. Dodáva vám tiež predvídavosť a intuíciu. Ľudia tohto spojenia mávajú cit pre parapsychické javy. Objaviť sa u vás môže kĺbový reumatizmus, žlčové kamene, poruchy trávenia, zápcha, bolesti hlavy, ekzémy, choroby kože a problémy psychického rázu. Je treba teplo sa obliekať a chrániť sa pred nachladnutím. 
certifikát2.jpg
certifikát VJ.jpg
certifikát4.jpg
certifikát16.jpg
certifikat2.JPG
certifikát14.jpg
certifikát13.jpg


Dražkovce č. 66, 038 02
+421 904 561 002
osudmoj@gmail.com

IČO: 40041964
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one